ابزار هدایت به بالای صفحه

ابزار وبمستر

مترجم سایت

اهمیت پروتئین در افزایش وزن - رزمی و بدنسازی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
رزمی و بدنسازی
کیو کشین و بوکس و ... همه رشته های رزمی و بدنسازی
باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن
Wpulse.irوجود پروتئین کافی برای هضم طبیعی غذا و رشد عضلانی ضروری است چون آنزیم های هضم غذا از پروتئین تشکیل شده اند .هر گاه پروتئین کافی به بدن نرسد جدار های عضلانی و رشته های ارتباطی سست میشوند و در حالت طبیعی اعضای درونی نیز تاثیر میگذارند .


برای خواندن به ادامه مطلب برویدمهمترین چیز برای رشد عضله های بدن پروتئین میباشد . پروتئین مصرفی باعث میشود تا آمینو اسیدها در اختیار عضله قرار بگیرند واین آمینو اسیدها هستند که تشکیل دهنده عضله ها میباشند . هنگامی که عضله بوسیله تمرین دچار خستگی و فرسودگی قرار گرفته است , این آمینو اسیدها هستند که وظیفه ترمیم عضله را بر عهده دارند و هنگامی که این ترمیم صورت میگیرد عضله قویتر وبزرگتر میگردد . پس اگر خواهان عضله بزرگتری هستید باید نسبت به افراد عادی پروتئین بیشتری مصرف کنید .

برای این کار باید به ازای هر کیلو از وزن بدن خود دو گرم پروتئین مصرف نمایید , بطور مثال یک فرد با وزن 75 کیلو گرم باید برای رشد عضله های خود حدود 150 گرم پروتئین در روز مصرف نماید که اگر این مقدار پروتئین را در شش وعده دریافت نماید باعث افزایش جذب آن بوسیله بدن میگردد .

سه‌شنبه 10 اردیبهشت‌ماه سال 1392 :: 01:46 ب.ظ
.: آموزش رزمی و بدنسازی به صورت تصویری و کلیپ های دیدنی :.
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل