ابزار هدایت به بالای صفحه

ابزار وبمستر

مترجم سایت

خواص سیر - رزمی و بدنسازی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
رزمی و بدنسازی
کیو کشین و بوکس و ... همه رشته های رزمی و بدنسازی
باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن باشگاه بیلیارد و اسنوکر مدائن
Wpulse.ir
مصرف سیر خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد

لطفا" جهت مطالعه در ادامه مطلب کلیک کنید

18/01/1389 - روزنامه آفرینش روزنامه مستقل سراسری صبح ایران (چهارشنبه)

 

 

مصرف سیر خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد!

 

نتایج تحقیقات نشان داد مصرف سیر به حد کافی، فرایندهای سرطان زا در بدن را کاهش می دهد.
به گزارش  ایسنا ، محققان دانشگاه اوهایو در تحقیقات خود بر پایه یک تست ادرار جدید دریافتند: خوردن سیر به حد کافی می تواند فرآیندهای سرطان زا را در بدن کاهش دهد. در این فرایند موسوم به نیتراتاسیون بعضی از مواد که در غذاها و آب های آلوده وجود دارد تبدیل به ترکیبات سرطان زا می شود.
نتیروسیشن به طور معمول توسط نیترات ها به وجود می آید که این نیترات ها از یکسری گوشت های پخته شده یا روش های آماده کردن غذا با حرارت بالا به وجود می آید. پژوهشگران این بررسی بدنبال روشی بودند که با استفاده از آن دو ترکیب مختلف یکی مربوط به مصرف سیر و دیگری در رابطه با میزان خطر ابتلا به سرطان را اندازه گیری کنند.
دکتر ایدل هایسون از محققان این طرح می گوید: نتایج بررسی ها نشان داد احتمال خطر ابتلا به سرطان در کسانی که بیشتر سیر مصرف می کنند کمتر بود.
هایسون و همکارانش امیدوارند که بتوانند با استفاده از این آزمایش ادرار تشخیص دهند کدام مواد مغذی می تواند پروسه نیتروسیشن را متوقف کند. ممکن است نقش سیر در جلوگیری از ایجاد مواد سمی که بر پایه نیتروژن است باشد.

شنبه 14 اردیبهشت‌ماه سال 1392 :: 07:16 ب.ظ
.: آموزش رزمی و بدنسازی به صورت تصویری و کلیپ های دیدنی :.
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل